Bizancjum, solidus, 803-811
Zakończenie: 17-10-2019 20:42:00
Bizancjum, solidus, 803-811
188141
Opis: | Bizancjum - Nicefor I i Stauracius 803-811, solidus, 803-811, Konstantynopol, Aw: Popiersie Nicefora na wprost, trzymającego krzyż, nICI-FOROS bASILE; Rw: Popiersie Stauraciusa na wprost, trzymającego glob z krzyżem, STAVRA-CIS dESPOI X |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto 4.49 g, minimalne uszkodzenia obrzeża od strony rewersu, ale bardzo ładnie zachowany i dość rzadki |
Literatura: | Sear 1604, DOC 2c |
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 315