Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:33:00
187509
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria AS 3014109
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po subtelnej konserwacji, ale piękna prezencja
Literatura: Lucow 1285 (R2), Miłczak 138e

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  55 zł
7)  50 zł