Polska, fałszerstwo 2 złote, 28.02.1919
Zakończenie: 17-10-2019 20:20:20
187394
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, fałszerstwo 2 złote, 28.02.1919, seria 65.B 025424, czterokrotnie perforowane, stempel FAŁSZYWY na stronie głównej |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | fałszerstwo z epoki, wielokrotnie złamane z plamkami i uszkodzeniami papieru |
Literatura: | Lucow jak 567, Miłczak jak 48b |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 361