wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz i Artur - Monety i medale polskie na aukcjach zagraniczn..
Zakończenie: 17-10-2019 20:08:40
188095
Opis: | wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz i Artur - Monety i medale polskie na aukcjach zagranicznych 1987- 1990, Warszawa 1992 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 201 stron, oprawa kartonowa, ilustracje i wycena w tekście, lekko przetarta okładka |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 272