wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Moneta, medal, order - katalog wystawy własnych ..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:08:20
188094
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Moneta, medal, order - katalog wystawy własnych zbiorów numizmatycznych Biblioteki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich - PAN. Ossolineum 1971
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 210 stron i kilkadziesiąt tablic ze zdjęciami ponad setki pozycji, format B5, oprawa kartonowa, katalog bardzo wartościowej wystawy będącej przeglądem polskiej numizmatyki, zaprezentowanej w ponad 100 gablotach, niewielka plama przy dolnym marginesie, ładnie zachowane

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 183

1)  22 zł
2)  22 zł
3)  18 zł