wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Zbiory polskich monet i medali, Łódź 1991

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:08:00
188091
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Zbiory polskich monet i medali, Łódź 1991
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 142 strony formatu ok. A5, oprawa kartonowa, bardzo ładne zachowane

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 362

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  24 zł