wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..
Zakończenie: 17-10-2019 20:07:20
188086
Opis: | wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 347