wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:07:20
188086
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 328

1)  55 zł
2)  50 zł