wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1997, Warszawa 2000
Zakończenie: 17-10-2019 20:06:40
188154
Opis: | wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1997, Warszawa 2000 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 152 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog medali |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253