wydawnictwa polskie, Mrowiński Eugeniusz - Monety Księstwa Kurlandii i Semigalii, Warszawa 1989

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:05:00
188090
Opis: wydawnictwa polskie, Mrowiński Eugeniusz - Monety Księstwa Kurlandii i Semigalii, Warszawa 1989
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 107 stron, 6 tablic, 4 mapy, oprawa , dodatkowo cennik monet opisywanych w publikacji

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 277

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  32 zł
4)  22 zł