wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz, Cztery Żywoty Mennicy Malborskiej, Malbork 1969

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:04:40
188088
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz, Cztery Żywoty Mennicy Malborskiej, Malbork 1969
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 65 stron, oprawa twarda introligatorska, pięknie zachowany

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 228

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł