wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:04:20
188081
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa kartonowa, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, rzadka pozycja, plama w dolnej części ostatnich ok. 40 stron, bez szkody dla teksu

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 207

1)  38 zł
2)  36 zł