wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:03:20
186797
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 176 str + 32 tablice, format ok. A6, twarda oprawa introligatorska

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 255

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  180 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  135 zł