wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 165 zł
186797
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 176 str + 32 tablice, format ok. A6, twarda oprawa introligatorska

Cena aktualna: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 101

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  135 zł