wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:03:00
188080
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 230 stron tekstu, prawie 50 tablic i 20 tabel, format około A5, w kartonowej oprawie, dodatkowo cennik (stan na 1983 rok), ładnie zachowane

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 300

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł