wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 32 zł
188080
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 230 stron tekstu, prawie 50 tablic i 20 tabel, format około A5, w kartonowej oprawie, dodatkowo cennik (stan na 1983 rok), ładnie zachowane

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 63

1)  32 zł
2)  30 zł