wydawnictwa polskie, Stanisław Bulkiewicz - Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 36 zł
188087
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Bulkiewicz - Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu A5, oprawa kartonowa, katalog monet i banknotów getta w Łodzi

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 76

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  20 zł
7)  18 zł