wydawnictwa polskie, Stanisław Bulkiewicz - Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:02:40
188087
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Bulkiewicz - Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu A5, oprawa kartonowa, katalog monet i banknotów getta w Łodzi

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 266

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  34 zł
6)  28 zł
7)  24 zł
8)  18 zł