wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa ..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:02:20
188092
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 + 36 stron + 37 tablic, format B5, oprawa kartonowa, ładnie zachowana

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 181

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  18 zł