wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 30 zł
188092
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 + 36 stron + 37 tablic, format B5, oprawa kartonowa, ładnie zachowana

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 52

1)  30 zł
2)  30 zł
3)  18 zł