Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:02:00
186798
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów, twarda oprawa, lekko przybrudzona strona tytułowa

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 217

1)  125 zł
2)  120 zł