wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 36 zł
188412
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 45

1)  36 zł