wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..
Zakończenie: 17-10-2019 20:01:40
188412
Opis: | wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 569