wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, p..
Zakończenie: 17-10-2019 20:01:20
188411
Opis: | wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, stan bardzo dobry |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1080