wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, p..

Rozpoczęcie: 07-10-2019 18:00
Zakończenie: 17-10-2019 20:01:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
188411
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, stan bardzo dobry

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 48