wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, p..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:01:20
188411
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1029

1)  60 zł
2)  55 zł