literatura numizmatyczna, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993

Rozpoczęcie: 07-10-2019 18:00
Zakończenie: 17-10-2019 20:00:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
91835
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 43