Maroko - 2 miseczki typu "Taza", I poł XX w.

Maroko - 2 miseczki typu

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:25:40
187847
Opis: Maroko - 2 miseczki typu "Taza", I poł XX w., denka z monet - Yusuf 1912-1927, 10 dirhemów 1913 (1331AH), mennica Paryż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro cyzelowane 55,30 g (85.4 mm x 26.2 mm) oraz 48.58 g (81.8 mm x 26.4 mm), ubytki w górnej części obu miseczek

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 462

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  190 zł
6)  185 zł