Polska, medal Grunwald 1410, 1986

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:23:20
187880
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Grunwald 1410, 1986, Warszawa, Aw: Głowa Władysława Jagiełły w prawo, w dolnej części sygnatura PTAiN 1986, przed głową Orzeł i Pogoń, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO - GRUNWALD 1410, Rw: Na pobojowisku rycerz na koniu, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak patynowany, 39.6 mm, 40.77 g, nakład 500 sztuk
Literatura: Paszkowycz 9/86A

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 150

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  26 zł
5)  24 zł