Polska, medal pamiątkowy, 1883

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:22:20
187823
Opis: Polska - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1883, wybity w Berlinie, sygnowany ST LAUER, Aw: Popiersie króla w zbroi i wieńcu laurowym w prawo, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI OBROŃCA CHRZEŚCIJAŃSTWA, pod popiersiem data; Rw: Pięciopolowa tarcza herbowa, herby Korony i Litwy, herb Janina, nad tarczą korona, PAMIĄTKA BITWY POD WIEDNIEM STOCZONEJ DNIA 12 WRZEŚNIA 1683
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocisty, 30.4 mm, 11.83 g, nakład 1000 sztuk, rzadki
Literatura: Kurnatowski 28

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 249

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł