Polska, medalik religijny z uszkiem, XVII / XVIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:21:20
187826
Opis: Polska - do XVIII wieku, medalik religijny z uszkiem, XVII / XVIII w., medalik jezuicki, Aw: Wizerunek św. Ignacego Loyoli z księgą, zwrócony w lewo, na księdze AD MAIOREM DEI GLORIAM ("Na większą chwałę Bożą"), S. IGN. D. LOY. S.I.P.; Rw: Wizerunek zmarłego św. Franciszka Ksawerego, którego ciało podobno nie poddawało się rozkładowi przez wiele miesięcy, pomimo upału i wilgoci, S. PR. X
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.7 mm x 44.0 mm, 14.18 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 940

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  125 zł