Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:19:00
187975
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX 1846-1878, 10 lirów, 1934, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Berman 3354

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 127

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł