Szwecja, fyrk, 1584

Szwecja, fyrk, 1584

Szwecja, fyrk, 1584

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:18:20
187833
Opis: Szwecja - Jan III 1568-1592, fyrk, 1584, Sztokholm
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: SM 111

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 116

1)  75 zł