Rosja, rubel, 1911 (Э•Б)

Rosja, rubel, 1911 (Э•Б)

Rosja, rubel, 1911 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:16:40
187906
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1911 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na powierzchni monety, czyszczona, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 65 (R), Kazakov 395

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 357

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł