Niemcy, talar, 1580

Niemcy, talar, 1580

Niemcy, talar, 1580

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:08:40
187858
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Eisenach - Jan Kazimierz i Jan Ernest 1572-1633, talar, 1580, Saalfeld
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.99 g, nierówna patyna
Literatura: Dav. 9756, Schnee 170

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 138

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  900 zł