Niemcy, dwutalar (piedfort), 1603

Cena wylicytowana: 4 800 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:08:20
187853
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, dwutalar (piedfort), 1603, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 57.37 g, stara patyna, rzadki
Literatura: Dav. 7560, Keilitz/Kahnt 223, Schnee 757

Cena końcowa: 4 800 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 223

1)  4 800 zł