Niemcy, talar, 1535

Niemcy, talar, 1535

Niemcy, talar, 1535

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:07:40
187859
Opis: Niemcy - Mansfeld - Hoyer VI, Gebhard VII, Albrecht VII i Filip II, talar, 1535, Mansfeld
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.35 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 9479

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 245

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł