Niderlandy, 2 1/2 centa, 1945

Niderlandy, 2 1/2 centa, 1945

Niderlandy, 2 1/2 centa, 1945

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:05:00
187984
Opis: Niderlandy - Zjednoczona Kompania Wschodnioindyjska (VOC), 2 1/2 centa, 1945
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękne
Literatura: KM 316

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 127

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł