Austria, 1 krajcar, 1816 A

Austria, 1 krajcar, 1816 A

Austria, 1 krajcar, 1816 A

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 22:01:40
187989
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835, 1 krajcar, 1816 A, Wiedeń
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękny
Literatura: Herinek 1085

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 199

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł