Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:56:00
187957
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Miesżko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', nakład 31.000 sztuk, miejscowa kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 222

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł