Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:55:40
187956
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /popiersia w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', nakład 31.000 sztuk, ciemna, kolorowa patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz P349a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 144

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł