Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:52:00
187897
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 286

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  95 zł