Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:50:00
186692
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 306

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  440 zł
4)  370 zł
5)  320 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł