Polska, talar, 1811 IB

Polska, talar, 1811 IB

Polska, talar, 1811 IB

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:48:00
187849
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1811 IB, Warszawa, Aw: Głowa księcia w prawo, wokoło FRID AVG REX SAX DVX VARSOV; Rw: Ukoronowana dwupolowa tarcza z Orłem polskim i herbem Saksonii, wieniec z gałązek palmowych po bokach tarczy, u dołu inicjały I-B (Jakub Benicke)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara, ciemna patyna, lekko justowany
Literatura: Dav. 247, H-Cz. 3461, Kahnt 1267, Kop. 3700 (R3), Plage 114, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 456

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  3 200 zł
4)  3 100 zł
5)  2 600 zł
6)  2 400 zł