Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:44:40
187961
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szóstak, 1754, Lipsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 693 var. c, Olding 480

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 188

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł