Polska, kwartnik ruski, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:35:40
186603
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.11 g, patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł