Cesarstwo Rzymskie, denar, 240

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:16:20
187781
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, denar, 240, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym zwrócone w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Apollo siedzący w lewo, trzymający gałązkę oliwną w lewej dłoni, prawy łokieć oparty o lirę, P M TR P III COS II P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.09 g, subtelna patyna
Literatura: RIC 114, C. 238

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  90 zł