Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:10:00
187794
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) 193-217, denar, 196-211, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA AVGVSTA, Rw: Stojąca w lewo Juno, trzymająca paterę i berło, u jej stóp paw, IVNO
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.90 g, piękna patyna
Literatura: RIC 559

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł