Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:00:40
187737
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, II w. pne, Aw:Głowa kobiety w prawo, Rw: Atena stojąca w lewo, trzymająca tarczę i włócznię, ΜΕΣΑΜ? / ΒΡΙΑΝΩΝ
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 18.5 mm, 4.26 g

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 94

1)  30 zł