Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma naśladująca monety Chersonezu Taurydzkiego, V-IV w. pne

Rozpoczęcie: 30-09-2019 18:00
Zakończenie: 10-10-2019 20:59:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:59:40
187828
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Chersonez Tracki, hemidrachma naśladująca monety Chersonezu Taurydzkiego, V-IV w. pne, Aw: Lew? patrzący w lewo do tyłu, Rw: Czteropolowy kwadrat incusum, w nim kule
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 2.29 g
Literatura: naśladownictwo typu Sear 1603

Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 180