Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:59:20
187716
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne, na wewnętrznej stronie litery OY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.55 g oraz 1.64 g, razem 2 sztuki
Literatura: SNG Cop. 69, Anochin 23

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 218

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  48 zł