Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:59:00
187717
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.0 x 8.1 mm, 2.36 g
Literatura: Frołowa 8 - podobny

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 206

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  38 zł
9)  36 zł