Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:58:40
187715
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38 mm x 11 mm, 4.00 g
Literatura: Frołowa 129

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 169

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  26 zł