Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:50:00
187718
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 340-325 pne, Aw: Głowa brodatego satyra w lewo; Rw: Łuk, strzała i ΠΑΝΤΙ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.2 mm, 10.59 g, ciemna patyna
Literatura: MacDonald 59, Anokhin 1022

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 236

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  75 zł