dawny zabór rosyjski, zestaw 2 banknotów

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:38:00
187196
Opis: dawny zabór rosyjski, zestaw 2 banknotów, w skład zestawu wchodzą banknoty: Częstochowa, 10 kopiejek 1916 (Magistrat) oraz Łódź, 1 rubel 27.06.1916, seria CS, numeracja 049317
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, niewielkie ubytki, razem 2 sztuki
Literatura: Podczaski R-051.C.3.f, R-200.D.1.a

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 199

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  12 zł