Polska, zestaw nadruków okolicznościowych wykonanych przez PTN na banknotach obiegowych z lat 80. XX w.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:37:00
187864
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw nadruków okolicznościowych wykonanych przez PTN na banknotach obiegowych z lat 80. XX w., 1 x 50 zł, 1 x 100 zł, 2 x 500 zł
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, wyśmienite

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 19

1)  24 zł