Polska, banknoty polskie 1975-1996 - album kolekcjonerski NBP

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:35:20
187950
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, banknoty polskie 1975-1996 - album kolekcjonerski NBP, w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych w eleganckiej książce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa twarda, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 1383

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 000 zł
4)  940 zł
5)  860 zł
6)  820 zł
7)  420 zł