Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 20:28:00
187498
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria A 2842377
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie i w rogach, po konserwacji, rozjaśniony papier, rzadkie
Literatura: Lucow 1267 (R5), Miłczak 137a

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 161

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  155 zł